EUROPA ROYALE Druskininkai

Sveikatinimo paslaugos

 

Viešbutis „Europa Royale Druskininkai yra stikliniu šildomu koridoriumi sujungtas su Duskininkų gydyklos patalpomis. Jums nereikės išeiti į lauką. Apsivilkę chalatu iš savo kambario galėsite nueiti į Druskininkų gydyklas pasirinktai procedūrai atlikti ar tiesiog atsigeri mineralinio vandens.

 

Druskininkų gydykla, tai gilias tradicijas turintis sveikatingumo kompleksas įsikūręs buvusiose caro gydyklose ir XX a. purvo gydyklose, kurioje yra naudojamos mineralinio vandens ir gydomojo purvo sveikatinančios savybės.  

Mineralinis vanduo tiekiamas iš čia pat Gydyklos teritorijoje esančio mineralinio vandens gręžinio, , o gydomosios durpės kasamos iš Mašnyčių kaime esančio karjero. 

Druskininkų Gydykloje rasite platų procedūrų pasirinkimą ir gydytojų specialistų konsultacijas ar rekomendacijas. Galimos procedūros: purvo aplikacijos, įvairios mineralinės vonios, purvo vonios, krioterapija (šalčio terapija), įvairūs masažai, povandeninis masažas, kineziterapija, šviesos terapija, vandens procedūrų kapsulės... dienos sveikatinimo ir kelių dienų gydomieji kompleksai.

 

Pačiame viešbutyje „Europa Royale Druskininkai“ rasite ir naujai duris atvėrusį SPA centrą - "Royal boutique SPA" Inspired by Femina Bona.

 

"Royal boutique SPA"  - tai prabangių SPA terapijų kompleksas kūnui ir veidui. Teikiamų paslaugų asortimento grupės:

  •     Greitos kūno ir veido terapijos  – skirta vis skubantiems arba norintiems pasimėgauti kūno ar veido procedūromis papildomai.
  •     Kūno silueto formavimo procedūros – norintiems malonumą suderinti su grožio puoselėjimu, kūno sveikatinimu.
  •     Spa terapijos – norintiems pasimėgauti ramybe ir atsipalaiduoti, pasijausti karališkai ir išskirtinai.
  •     Veido terapijos – procedūros skirtos puoselėti veido odą.
  •     Kūno terapijos – viskas kūno atpalaidavimui ir pasimėgavimui akimirka.  Esu čia ir dabar…
Darbo laikas
I-IV   10:00 –20:00val.
V 10:00 – 22:00val.
VI 09:00 - 22:00val.
VII 09:00 – 15:00val.

 

 SPA paslaugų kokybę užtikrina profesionali specialistų komanda, pasaulyje pripažinta ir įvertinta profesionali SPA kosmetika.