SPA VILNIUS Druskininkai

Apie viešbutį SPA Vilnius Druskininkai

 

Druskininkų kurortas yra seniausias ir didžiausias Lietuvoje, įsikūręs ant Nemuno kranto, apsuptas pušynų ir švarių ežerų, todėl klimatas čia visada yra švelnus ir šiltas, oras grynas, bei vienas švariausių Europoje. Ne veltui čia atidarytas ir modernus bei Rytų Europoje geriausiu pripažintas sveikatos gerinimo centras SPA VILNIUS, o didžiausias šios sveikatos oazės privalumas – tai netoliese esantis mineralinio vandens šaltinis, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo. Tačiau šis modernus sveikatos centras garsėja ne tik procedūromis su daug gydomųjų savybių turinčiu mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu, kurie prilygsta garsioms Europos versmėms, bet ir įvairiomis gydomosiomis bei sveikatos gerinimo programomis. 

 

Be to, čia po tuo pačiu stogu Jūsų laukia 4 žvaigždučių viešbutis, restoranas, SPA baras ir specialus SPA meniu, žiemos sodas, taip pat didžiulis konferencijų centras ir laisvalaikio centras, kuriame galėsite žaisti boulingą, smiginį, o kavinėje pasimėgauti šviežia kava.

 

SPA VILNIUS buvo įkurtas 2004 metais senojoje „Vilnius“ sanatorijos bazėje, kuri veikė nuo 1976 metų. Čia lig šiol yra saugomos ir puoselėjamos senosios kurortologijos gydymo tradicijos, procedūros su gydomuoju purvu, mineraliniu vandeniu, vertikalios vonios ir kineziterapija.

 

Žiemos sodas 

Vienoje SPA VILNIUS patalpoje ištisus metus žaliuoja medžiai, žydi gėlės, malonią raminamą melodiją čiurlena fontanas. Ši žalioji ramybės oazė, įrengta šalia naujojo konferencijų centro, tai originalus žiemos sodas „Semiramidė“, primenantis senuosius kabančius Semiramidės sodus – vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Tai – meniška ir žaisminga marmuro, augalijos, šviesos ir vandens darna, mažas žalias ramybės uostas, ideali vieta pabūti „su savimi“, pamedituoti. Čia niekeno netrukdomi galėsite pasimėgauti arbatos ar kavos puodeliu, paskaityti knygą lietuvių, rusų, anglų kalbomis, kurią tikrai išsirinksite iš didelės ir vertingos knygų bei žurnalų bibliotekos. Netgi organizuojame knygų vakarus ir susitikimus su rašytojais. 

 

Šio žiemos sodo autoriai – dailininkai Edita ir Gintautas Ačai. Įgyvendindama projektą, menininkų pora šioje nedidelėje erdvėje stengėsi sutalpinti kuo daugiau buvusios Babilono sodų didybės ir simbolikos elementų: septynias planetas atspindinčios septynių pakopų terasos, o garsieji Babilono vartai simbolizuoja praėjusių ir dabarties laikų jungtį.  Jų mini kopiją meistriškai atkūrė keramikų pora – Jūratė ir Česlovas Gudžiai. 

 

Pasak istorinių šaltinių, kabantieji Semiramidės sodai buvo pastatyti apie 600 m. pr. Kr. senajame Babilono mieste, karaliaus Nabuchodonosaro mylimai žmonai Semiramidei, jo paties įsakymu. Karalius taip siekė bent kiek apmalšinti karalienės gimtųjų namų Persijos kalnuose ilgesį. Pagal techninius duomenis, sodų terasos kilo į 40 m aukštį, o atskirų aukštų skliautus rėmė 25 m aukščio kolonos. Terasų platformos buvo sudėtos iš plokščių akmens luitų ir išklotos asfaltu užlieta bei švino lakštais uždengta mediena, kad vanduo neprasiskverbtų į žemesnįjį aukštą. Ant taip paruošto pagrindo buvo užpiltas storas žemių sluoksnis, kad galėtų augti net ir dideli medžiai.

Maloniai kviečiame apsilankyti šioje ramybės oazėje.

 

Vaikų kambarys 

Kol Jūs mėgausitės SPA centro teikiamais malonumais, Jūsų vaikučiai galės smagiai pramogauti pilname žaislų ir visokių užsiėmimų vaikų kambaryje, prižiūrimi paslaugių auklių. 

Vaikų kambaryje mažylių laukia žaislų maniežas, saugios sūpynės, o atėjus nuovargiui čia pat galės prigulti minkštose lovytėse. Vyresniųjų dėmesį trauksime lego, dėlionėmis, mozaikomis, mašinomis, konstruktoriais bei lėlėmis, taip pat vedame piešimo, lipdymo, siuvinėjimo, skaitymo, lankstymo ir kitus užsiėmimus. Išradingos prižiūrėtojos, nauji draugai, gausybė žaislų ir užsiėmimų – savo procedūrų metu galėsite tinkamai atsipalaiduoti, nes Jūsų atžalos bus prižiūrėtos ir laikas jiems čia tikrai neprailgs. Paaugliai galės žaisti kompiuterinius žaidimus, o atostogų metu organizuojame specialias programas – linksmas karaoke ir boulingo varžybas, įvairias smigio estafetes. 

Populiarumo visame pasaulyje sulaukusį žaidimą “Nintendo Wii” taip pat siūlome išbandyti savo lankytojams. Tai – žmogaus judesiais valdomas ir propaguojantis aktyvų stilių žaidimas, kuomet televizoriaus ekrane tiksliai atkartojami net menkiausi kūno judesiai. Žaidimų rinkinį sudaro specialiai atrinkti ir į paplūdimio sporto stovyklą nukeliantys žaidimai, tokie kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimas ar krepšinis. 

 

Kambariai

„SPA VILNIUS Druskininkai“  4 žvaigždučių 8 aukštų viešbučio elegantiški kambariai įrengti  skandinavišku stiliumi.

Kuriant viešbučio interjerą panaudota nemažai natūralių medžiagų, o išsklaidytas apšvietimas ir pastelinės spalvos sukuria jaukią aplinką.

Rytų egzotikos mėgėjams siūloma rinktis išskirtinius ir savito interjero viešbučio apartamentus.

„SPA VILNIUS Druskininkai“ viešbutyje įrengti 167 numeriai: vienviečiai, dviviečiai, standartiniai+, liuksai, studijos, mini apartamentai, apartamentai ir šeimyniniai apartamentai. 

Aukštesnės klasė kambariai pritaikyti gyventi ir šeimoms, o svečius pro viešbučio langus džiugina Druskininkų kurorto vaizdai.