SPA VILNIUS Druskininkai

Kavinė, baras, restoranas

 

Restoranas „Cibus“

Nauja gastronomijos politika alsuojančiame restorane „Cibus“ Jūsų laukia šiuolaikiški skonio niuansai ir įdomūs, kūrybiški patiekalai. Naujasis  “SPA Vilnius” restoranas atsakingai žiūri į mitybą ir klientams tiekia tik sveiką maistą. Net ir pačius išrankiausius klientus nustebinsime išskirtiniu dėmesiu, paruošime jaukią salę, elegantiškomis staltiesėmis dengtus stalus ir du iš esmės skirtingus specialius meniu, pasižyminčius tiek pateikimu, tiek pačia skonio koncepcija. Tačiau abu juos taip pat sieja du svarbūs dalykai: „SPA Vilnius“ virėjų komandos profesionalumas ir išskirtinis dėmesys ingredientų kilmei bei kokybei.

 

Restorano lankytojai gali rinktis iš puikių europietiškos virtuvės patiekalų: neriebios žuvies, veršienos, jautienos, paukštienos, kiaulienos, daržovių patiekalų, dzūkišų užkandžių su grybais ir uogomis. Siūlome ir dietinį maitinimą – kvalifikuotas specialistas, dietologas, gali  sudaryti specialų meniu, kurį patieksime restorane. Be to, kiekvieno maitinimo metu kviečiame paskanauti tik šviežios, “SPA Vilnius” restorano virtuvėje kasdien kepamos duonos, bandelių, pyragų ir kitų skanumynų, kuriuos taip pat galite užsisakyti išsivežimui.

 

Rytais restorane kviečiame pasimėgauti kvapniu pusryčių kavos ar arbatos puodeliu, o vakare – maloniai praleisti laiką besiklausant smagaus koncerto, skanaujant gurmaniškus patiekalus žvakių šviesoje, ar tiesiog su tauraus gėrimo taure palydėti besibaigiančią dieną. Tai – puiki vieta susitikimui, verslo pietums, furšetui ar banketui. Restoranas talpina net 160–200 svečių, yra speciali scena artistams, įrengtos garso ir scenos apšvietimo sistemos. Taip pat yra galimybė užsisakyti švediško stalo maitinimo tipą, kuris garsėja puikiu meniu, savitais ir subtilaus skonio, tik šviežiais ir sveikais patiekalais, plačiu užkandžių ir valgių pasirinkimu bei gausybe vaisių, daržovių ir salotų. Kadangi Dzūkijos kraštas garsėja grybais ir miško uogomis, „SPA Vilnius“ restorano virėjai dažnai siūlo svečiams paskanauti gardžių tradicinių vietos patiekalų, paruoštų su voveraitėmis, baravykais ar uogomis, o tradicinių švenčių dienomis meniu papildomas daugybe išradingų ir ypatingo skonio šventinių dzūkų valgių bei kepinių.

 

Restoranas praleisti laisvalaikiui

Restorano lankytojai gali rinktis iš puikių europietiškos virtuvės patiekalų: neriebios žuvies, veršienos, jautienos, paukštienos, kiaulienos, daržovių patiekalų, dzūkišų užkandžių su grybais ir uogomis. Siūlome ir dietinį maitinimą – kvalifikuotas specialistas, dietologas, gali  sudaryti specialų meniu, kurį patieksime restorane. Be to, kiekvieno maitinimo metu kviečiame paskanauti tik šviežios, “SPA Vilnius” restorano virtuvėje kasdien kepamos duonos, bandelių, pyragų ir kitų skanumynų, kuriuos taip pat galite užsisakyti išsivežimui.

 

Šiltuoju metų laiku kviečiame į lauko terasą, kurioje galėsite paskanauti grilio kepsnių, pasimėgauti gaiviais ir sveikais gėrimais, stebėti besikeičiantį miesto gyventojų ir svečių kaleidoskopą pėsčiųjų alėjoje. O kiekvieną šeštadienį organizuojame žymių dainininkų, grupių, ansamblių gyvos muzikos koncertus ir šokių vakarus, originaliųjų žanrų atlikėjų pasirodymus, smagius teminius vakarus, kurie mūsų klientams nieko nekainuoja.

 

Naujasis „SPA VILNIUS“ restoranas vadovaujasi naujomis gastronominės politikos gairėmis ir remiasi pasaulinio gastronominio judėjimo „Slow Food“ veiklos principais. Produktų geografinė kilmė, produktus tiekiančių ūkininkų vardai ir pavardės yra itin svarbūs faktoriai, renkantis prekes.  Jau pradėtas bendravimas su Dzūkijos ir kitų Lietuvos regionų ūkininkais bus tęsiamas. 

 

Restoranas „Cibus“ Jūsų laukia:

  • I ir VII nuo 13:00 iki 23:00 val.
  • II – VI nuo 13:00 iki 17:00 val.
  • V – VI nuo 21:00 iki 24:00 val.

 

SPA Baras

Antrame aukšte, šalia SPA centro įsikūręs “SPA Vilnius” SPA baras, pasižymintis jaukiu interjeru, originaliais baldais ir malonia muzika, išskirtiniu sveiko maisto patiekalų meniu. „SPA meniu“ siūlome natūralaus skonio, mažai termiškai apdorotus, bet daug energijos turinčius patiekalus, neapsunkinančius skrandžio ir suteikiančius papildomo žvalumo. Čia taip pat galite rasti išskirtinio skonio patiekalų, gaminamų su mineraliniu vandeniu, nemokamai vaišintis iš “SPA Vilnius” gręžinio išgaunamu silpnos mineralizacijos mineraliniu vandeniu. 

 

SPA bare ir restorane kviečiame paragauti ypatingos “SPA Vilnius” vaistinių žolelių mišinio arbatos, užpiltos mineraliniu vandeniu, o SPA bare siūlome tonizuojančius ir nuotaiką gerinančius mineralinio vandens kokteilius bei šviežiai spaustas sultis. Baras turi lauko terasą, kurioje šiltuoju metų laiku galima gėrėtis įstabiais gamtovaizdžiais, skanauti įvairių valgių ir gėrimų.

 

Kavinė “Atlantida”

Laisvalaikio centre įsikūrusi kavinė „Atlantida” – tai įspūdingo, po vandeniu dingusio miesto vaizdus primenančio interjero patalpa, kurioje originalūs baldai prie kiekvieno staliuko suteikia intymumo ir jaukios atskirties įspūdį. Šiltuoju metų laiku duris atveria erdvi lauko terasa su vaizdu į Ratnyčėlės slėnį, kurioje išties malonu ne tik gėrėtis puikiais gamtovaizdžiais ir klausytis melodingo upelio čiurlenimo, bet ir pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu, paskanauti užkandžių prie alaus ar vyno taurės, pasmaližiauti desertų ar vaisinių kokteilių. O šiltuoju metų laiku, penktadienio ir šeštadienio vakarais, nuo 19 iki 22 val., čia galite skanauti ant grotelių kepamų kepsnių. 

 

Galime susodinti 70 žmonių, todėl egzotiškoji kavinė „Atlantida“ yra puiki vieta Jūsų šventei, uždaram vakarėliui, furšetui. Taip pat galima organizuoti karaokės ar šokių vakarus, nes mes parūpinsime reikiamą įrangą, įgarsinimo aparatūrą ir patiesime parketą. 

 

Laisvalaikio centre siūlome žaisti boulingą, pulą, biliardą ar smiginį, o norintieji turiningai praleisti laiką turi galimybę savo jėgas išbandyti populiariajame pastarojo laiko žaidime “Nintendo Wii”.