UPA reabilitacijos centras

 UPA - sveikatingumo centras

 

Moderniausias Baltijos šalyse skandinaviško dizaino ir patogaus išplanavimo reabilitacijos centras “Upa” apjungia kokybiškas bei saugias reabilitacijos paslaugas ir komfortišką poilsį kurortiniame mieste. 

 

Pavadinimas „Upa“ centrui suteiktas pagal mitologinę baltų šaltinių, upių ir vandenų dievybę. Interjeras – įkvėptas baltų kultūros ir mitų, Lietuvos gamtos spalvų. Centras isikūręs idiliškoje Druskininkų vietoje, pušų miško, upės ir tvenkinio apsuptyje. Už “Upa” durų paliksite visus savo rūpesčius, pamiršite apie miesto šurmulį ir galėsite maksimaliai pasirūpinti savo sveikata. Čia dirbantys profesionalai pasitinka svečius su šypsena ir pasitelkę pažangiausiomis reabilitacinio gydymo technologijimis ir metodais užtikrina tikslų ir efektyvų gydymo procesą.

 

“Upa” svečiai yra žmonės, turintys judinamojo atramos aprato susirgimų, širdies ir kraujotakos sistemos susirgimų. Taip pat rūpinamės lankytojais, kuriems reikalingas organizmo funkcijų atstatymas po onkologinių susirgimų, sąnarių operacijų, kvėpavimo, virškinimo sistemos ligų ir kitų susirgimų. Visi “Upa” svečiai gali

pilnavertiškai naudotis medicininio gydymo privalumais ir jaustis saugūs, nes gydymo ir apgyvendinimo paslaugos yra sukurtos galvojant apie žmonių su negalia ar judėjimo sutrikimais patogumą bei komfortą. Prireikus specialiosios pagalbos, pasinaudoję požeminiu tuneliu, jungiančiu “Upa” su miesto ligonine, suteiksime

pagalbą greičiau nei bent kur kitur mieste.

 

Savijauta atgaunant jėgas lemia Jūsų sveikatos būklę ir tolesnio gyvenimo kokybę. Todėl sukūrėme jaukią aplinką, kuri ir ilgesniam laikui atstos Jums namus, į kuriuos norisi grįžti. Linkime, kad “Upa” medicininis gydymas virstų maloniu potyriu, kuris pastūmės Jus nuolatos rūpintis savo sveikata.

 

UPA – NAMAI, KUR JŪS LAUKIAMI