PUŠYNAS viešbutis

Garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksas

 

Pasirinkę poilsį Druskininkuose nepamirškite pasimėgauti ir garinės pirties bei sūkurinės vonios kompleksu viešbučio „Pušynas“ SPA centre.

Garinė pirtis populiari dar nuo senovės Antikos laikų. Senovės graikai ir romėnai žinojo apie gydomąsias garinės pirties savybes ir skubėdavo atsipalaiduoti, pabūti su bičiuliais pirtyje. Turkijoje garinė pirtis populiari jau tūkstantmečius. Pasinaudoti šia puikia sveikatinimo priemone siūloma ir viešbučio „Pušynas“ SPA centro lankytojams.

Jeigu mėgstate pirtį, tačiau sunkiai ištveriate kaitrioje saunoje, garinė pirtis jums yra pats geriausias pasirinkimas. Pirtyje temperatūra siekia 43-46 laipsnius šilumos, o drėgmė – 100 proc. Toks drėgmės ir šilumos santykis garinėje pirtyje skatina atsipalaiduoti bei sukelia energijos antplūdį po pirties.

Garinė pirtis laikoma ir puikia sveikatinimo priemone odai: drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tad tokiu būdu intensyviai valosi oda, atveriamos poros, pašalinamos negyvos odos ląstelės, nešvarumai. Po garinės pirties oda tampa minkšta, švari, švelni ir lygi kaip šilkas.

Lankytis garinėje pirtyje siūloma sergantiems bronchine astma, kvėpavimo takų ligomis, kenčiantiems nestiprius reumato ar sąnarių skausmus, turintiems miego ar organizmo medžiagų apykaitos sutrikimų.

Pasirinkusiems garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksą Druskininkuose,  siūloma  pasimėgauti sūkurinės vonios teikiamais malonumais. Povandeninės įvairaus stiprumo ir intensyvumo srovės aktyviai masažuoja įvairius kūno raumenis, o tinkama vandens temperatūra, purslai padeda atsipalaiduoti bei nurimti.

Sūkurinė vonia yra pati geriausia priemonė jaučiant fizinį nuovargį, įtampą, be to, ji padeda kenčiant nuo raumenų patempimo ar patyrus traumą.