EUROPA ROYALE Druskininkai

Sūkurinė vonia ir saunos

 

Naujame viešbučio „Europa Royale Druskininkai“ klasikinio stiliaus priestate svečias siūloma pasimėgauti sūkurinės vonios ir saunos, garinės bei infraraudonųjų spindulių pirčių kompleksu.

 

Sūkurinė vonia 

Dažnas mano, kad sūkurinė vonia yra tik maloni pramoga, tačiau tai ir sveikatos, gyvybingumo šaltinis.

Vandens srovės, tai kaip ir  povandeninis masažas, ramina ir gilina kvėpavimą, stimuliuoja kraujotaką, todėl sumažėja kraujospūdis, sustiprėja širdies susitraukimai.

Sūkurinė vonia gali būti nepamainoma priemonė norint užsitikrinti ilgą ir sveiką gyvenseną.

Taip pat verta paminėti, kad  sūkurinės vonios naudingos ir siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau, ji tampa elastingesnė, stangresnė.

 

Sauna 

Pakankamai sauso oro pirtis, kurioje  drėgmė siekia apie 25 proc.  Dažniausiai  kaitinamasi 2-3 kartus, taip pasiekiamas didžiausias prakaitavimo lygis.

Prieš pradedant kaitintis saunoje apsilankoma duše, kad kūnas sudrėktų, vėliau prausiamasi po vesiu vandeniu arba juo apsiliejama.

Temperatūra skatina prakaito išsiskyrimą, taip pašalinamos ir kenksmingos medžiagos iš organizmo.

Nauda:

  •     tai poilsis kūnui ir sielai
  •     stimuliuoja organizmo imuninę sistema ir atsparumą ligoms
  •     pagerina organizmo termoriaguliaciją
  •     stimuliuoja organizmo antistresinius veiksnius

Sauna rekomenduojama tiems, kurie turi nusiskundimų sinusitu, migrena, alergija, skundžiasi skausmais nugaros srityje ar artritu.

 

Garinė pirtis

Temperatūra garinėje pirtyje siekia apie  45-50°C, o santykinė oro drėgmė – 60%.

Sėdint ar gulint ant specialiai paruoštų suolų drėgmė maloniai veikia kūną, karštis nevargina. Tinka prastai miegantiems, segant bronchine astma, ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą. 

Ši pirtis yra ir puiki odos gražinimo priemonė. 

Garinė pirtis rekomenduojama tiems, kuriems sunku ištverti karštoje saunoje

 

Infraraudonųjų spindulių pirtis 

Infraraudonųjų spindulių saunoje temperatūra dažniausiai būna apie 60 °C.

Infraraudonieji spinduliai – tai visiškai saugūs ir natūralūs spinduliai, kurie tiesiogiai šildo žmogaus organizmą ir į kūną įsiskverbia 4 – 6 centimetrus. Mūsų organizmas šią šilumą panaudoja medžiagų apykaitos organizme spartinimui. 

Tai pirtis tiems, kas nemėgsta didelio karščio, tačiau nori pasiekti efektyviausią prakaitavimo rezultatą, sumažinti kūno svorį.

Rekomenduojama pirtyje būti apie 15 – 20 min.

Šios pirties nauda: mažina cholesterolio kiekį, inkstų spaudimą, reguliuoja kraujo cirkuliaciją, teigiamai veikia raumenų sistemą, mažina artritinį skausmą sąnariuose, padidina organizmo pasipriešinimą infekcijoms, kaip peršalimas, gripas, sėkmingai naudojamos kaip dalis terapinio gydymo gydant chroninį, ausų uždegimą, gerklės skausmą, padeda spręsti antsvorio problemas (nuolatinis lankymas stipriai padidina energijos suvartojimą ir vieno apsilankymo metu  sudeginama net iki i 600 kcal. ).