IDW ESPERANZA resort&spa

Apie SPA Esperanza

 

„SPA Esperanza“ – poilsio oazė jums, kurioje pamiršite visus rūpesčius ir pasinersite į dangiškus malonumus.

SPA Esperanza siūlo plačią įvairovę procedūrų, kurios atliekamos išskirtiniais, vieninteliais tokiais visame mūsų Rytų Europos regione įrenginiais. Novatoriški, specialių technologijų ir pritaikyti prie natūralių žmogaus organizmo savybių, jie poilsį pavers nepakartojamu ir jums paliks tik geriausius įspūdžius.

 

CLOUD
Menininkas Sha iš Vienos, remdamasis filosofija ir holistiniu gydymu, sukūrė aparatą, leidžiantį patirti visišką kūno ir dvasios atsipalaidavimą, tokį reikalingą dėl kasdien patiriamos įtampos, streso ir stiprių emocijų.

Du vieną virš kito plūduriuojančius debesis imituojantis „Cloud 9“ kuria malonią atmosferą: dangaus dekoracijos, švelnios susiliejančios šviesos ir spalvos, ramų kvėpavimą primenančios garsų kompozicijos ir lengvas siūbavimas. Viskas primins šiltą ir jaukų lopšį, kuriame vos 20 praleistų minučių atstos dvi gilaus miego valandas.

 

AMFIBIJA
Ypatinga masažinė lova „Amfibija“ yra skirta atgaivinti ir sustiprinti kūną.

Jos paviršius padengtas specialiomis šildomomis vandens pagalvėlėmis, o muzikos ir vibracijos derinys, dar vadinamas binauriniu ritmu, teikia nepakartojamą „SPA bangų“ terapiją. Skirtingos „Amfibijos“ procedūros bin-auriniu ritmu stimuliuoja smegenis ir vidaus organus, stiprina imunitetą, suteikia ląstelėms gyvybingumo, o, svarbiausia, akivaizdžiai pagerina savijautą – įrodyta, kad po procedūrų stresas sumažėja nuo 40 iki 60 %, o miego kokybė pagerėja net 80 %.

 

SMĖLIO LOVA
Dar Antikos laikais buvo žinoma apie gydomąsias karšto smėlio savybes, tačiau masažinės smėlio lovos idėja gimė XX a. pabaigoje vyrui, norėjusiam išgydyti savo žmoną nuo nemalonių nugaros skausmų ir nuolatinės nemigos. Nuvykę atostogauti prie Viduržemio jūros, jie pastebėjo, kad gulėjimas paplūdimyje ant įkaitusio smėlio labai gerino žmonos savijautą, todėl grįžę nutarė tokį metodą pritaikyti įvairiems terapiniams gydymams.

Dabar žinoma, kad karštas smėlis naikina įtampą, skatina maisto medžiagų, limfos ir kraujo apykaitą, iš organizmo šalina toksinus ir vandens sankaupas, padeda koreguoti kūno linijas bei atkuria suglebusios odos tamprumą. Vos per 90–120 min. trunkančią procedūrą kūnas išsyk pasijunta geriau.

 

PLŪDURIUOJANTI LOVA
Nuo šveitimų ir detoksikacijos iki energijos subalansavimo – šildomoje įvyniojimų lovoje atliekamos įvairiausios procedūros.

Kūnas apgaubiamas minkštais apklotais, todėl atliekamos procedūros tampa itin efektyvios – visos naudojamos priemonės ir kaukės dar geriau įsigeria į odą, o malonūs pojūčiai skatina geresnius rezultatus. 

 

HORIZONTALUS DUŠAS „LIBRA“
Unikali horizontalaus dušo patirtis nuteikia teigiamai ne tik kūną, bet ir mintis.

Ant šildomo stalo atliekami įvairūs masažai, įvyniojimai ir šveitimai atpalaiduoja bei atgaivina. O galimybė rinktis net iš trijų skirtingų temperatūrų vandens srovių programų – balansuojančios, energizuojančios ir atpalaiduojančios – bei pasimėgauti ypatingų kvapų ritualu procedūras padaro nepakartojamai malonias.

 

„WINFORM TECAR SIN“ APARATAS KŪNUI
Naudojantis šiuo inovatyviu aparatu, mažinami celiulito požymiai, kontroliuojamas riebalų perteklius bei tonizuojami raumenys.

„Winform Tecar Sin“ iš kitų prietaisų išsiskiria tuo, kad gali valdyti ir kiekvienam asmeniui individualiai apskaičiuoti tiesiogiai problemines vietas veikiančius radijo dažnį, transdermalinį perdavimą ir smūginę bangą. Todėl šiuo aparatu atliekamos procedūros yra visiškai saugios, efektyvios, malonios bei nekeliančios jokio diskomforto jausmo nei gydymo metu, nei po jo.

 

MASAŽAI
Masažas – tai ne vien malonus poilsis ar atsipalaidavimas.

Masažas yra ir puikus būdas išgydyti skaudantį kūną, priversti jį atgyti, pajaunėti ir suteikti jam taip dažnai trūkstamos energijos. Kiekvienas masažo meistro prisilietimas veda to link, todėl svarbu pasirinkti ne tik gerą profesionalą, bet ir tinkamą būdą norimam rezultatui pasiekti: klasikinį, aromaterapinį arba autentišką tailandietišką masažą. Kiekvienas jų seka ilgametėmis tradicijomis, remiasi subtilia psichologija ir giliomis medicinos žiniomis, todėl tampa pu-ikia išorės ir vidaus tobulinimo priemone. 

 

PROCEDŪROS SU „CARITA“ APARATU
Per 20 metų, pasitelkdami ir pritaikydami naujausias technologijas, prancūzų kompanijos „Carita“ special-istai sukūrė aparatą „Cinetic™ lift Expert“.

Šis unikaliais mikrosrovių tyrimo rezultatais paremtas prietaisas leidžia atgaivinti įsitempusią bei pavargusią odą, skatina geresnį priemonių prasiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius ir leidžia joms geriau įsigerti. Oda tampa skaistesnė, lygesnė ir atrodo jauniau, o tai suteikia tvirto pasitikėjimo savimi kasdien.    

 

„WINFORM TECAR CRV“ APARATAS VEIDUI
Sakoma, kad veidas – sielos veidrodis, todėl jį būtina puoselėti ir prižiūrėti.

Profesionalų pripažintas „Winform Tecar CRV“ aparatas paremtas individualiais kiekvieno paciento poreikiais – jis tiksliai aps-kaičiuoja radijo dažnį bei transderminį perdavimą kiekvienos procedūros metu – ir yra absoliučiai saugus, nes neturi jokio neigiamo poveikio organizmo funkcijoms. Aparatu atliekamos procedūros stabdo odos senėjimą, atkuria kraujotaką bei natūralų metabolizmą, o rezultatas išlieka ilgam ir net gerėja su kiekviena diena.

 

„BIOSEL QUANTA 8“ APARATAS
Odą neigiamai veikia įvairūs išoriniai ir vidiniai veiksniai: nuo deginančios saulės ar žvarbaus vėjo iki nesub-alansuoto kasdienio maisto ar nepakankamos fizinės veiklos.

Penkias pažeistos ir pavargusios odos funkcijas (imuninę, jutiminę, kraujotakos, limfinę bei struktūrinę) galima atkurti naudojantis neinvaziniu būdu veikiančiu ir fotobiomoduliacinę šviesos energiją skleidžiančiu „Biosel Quanta 8“ aparatu. Jis yra pritaikytas veido, kaklo ir dekoltė sričių odai dailinti.