IDW ESPERANZA resort&spa

Restoranai

 

Išlakios pušys, tviskantis ežero vanduo, elegancija ir prabanga IDW Esperanza Resort yra maistas akims. Tačiau net ir didžiausių gurmanų širdis pavergia mūsų virtuvė.  

Užburiantys aromatai, unikalūs, kartais visiškai netikėti skonių deriniai, žolynai iš mūsų ekologinio daržo, - būkite tikri, kad gausite geriausia, ko tik galima tikėtis. Aukščiausios kokybės produktus užsakome iš tiekėjų, kurie tokiais pat produktais aprūpina „Michelino“ žvaigždutėmis pažymėtus pasaulio restoranus.

Kulinarinė IDW Esperanza Resort kelionė vingiuoja per tris restoranus. Nepaprastam gourmet maistui ypatingo skonio prideda intymi atmosfera ir tobulas aptarnavimas. Mūsų virtuvės meistras Mickey Bhoite pasižymi unikaliomis šefo savybėmis, savo patiekalus jis derina su vynais iš išskirtinės mūsų vyno rūsio kolekcijos, o meniu keičia kiekvieną sezoną.

Šiltomis vasaros naktimis kviečiame į atvirą terasą, prie lauke stovinčių staliukų.

 

LA ESPERANZA

Skonių puota. Virtuvės meno galerija.

Prabangūs, išskirtiniai patiekalai mūsų restorane kuria IDW Esperanza Resort legendą. Pasakojimą apie talentą gaminti, mokėjimą ragauti ir mėgautis. Talentingiausi virtuvės šefai restorano svečiams siūlo europietiškos virtuvės patiekalus, kuriuose susilieja Italijos, Prancūzijos, Viduržemio jūros ir Lietuvos tradicijos.

Restorane įrengtas pasaulinės klasės vyno rūsys, kuriame galite rasti ypatingų egzempliorių - vynų iš Prancūzijos, Italijos, Austrijos, Ispanijos, Izraelio, Čilės, Kalifornijos ir daugelio kitų šalių. Tik niekuomet nesidrovėkite paprašyti šefo patarimo!

 

LA TERRAZA

Stiklinė šviežiai spaustų sulčių, gabalėlis kvepiančios naminės duonos, traškus raguolis, nuodėmingai saldus pyragaitis su uogomis, šviežutėlis sūris, taurė sultingų vaisių, puodelis kavos ar arbatos...

Apie mūsų gurmaniškus pusryčius sklando legendos. Kepame pasakiškus omletus, verdame gardžiausias košes, nepamiršdami, kad mažieji mūsų svečiai labiausiai už viską pasaulyje mėgsta blynus.

 

LA COSTA

Vakarienė ant ežero kranto? Na, žinoma, kad tai įmanoma! Kaitrios žarijos grilyje žaižaruoja visą vasarą, o grilio restoranas La Costa siūlo jautienos kepsnius, paskrudusius šonkauliukus, žuvį, jūros gėrybes bei ekologiniame darže užaugintas daržoves.

Unikalūs kokteiliai La Costa restorane - iki pat vidurnakčio!